Різдв'яний

гастрономічний

 weekend  в Італіі

Гастрономічний тур у кожного із нас викликає асоціацію з Італією. Тут кожен регіон може похвалитися своїми кулінарними витворами. Але на цей раз я пропоную познайомитися із одним із самих колоритних міст півдня Італії -  Неаполем. Тут Іда це настоящий культ і саме в цьому регіоні народилися 3 самі відомі гастрономічні символи Італії - Піцца , Паста та Моцарелла!  Різдвяний гастрономічний вікенд це майтер класи піци та пасти , це побувати в гостях в простій італійській сім'ї , побувати в самих НЕ туристичних куточках регіону , ночувати в маленьких сімейних господарствах або ж і на буйволиній фермі з  максимальним комфортом. Звичайно в період Різдва наша гастрономічна подорож буде ще смачнішою, адже саме в цей період готують десерти та страви, які бувають тільки 1 раз в рік! 

Ви мабуть вже подумали , що зовсім не буде вина і, що я про нього забула...?

Звичайно буде! Кращі виробники ароматного білого та танинного червоного чекають на вас, адже в цьому регіоні вина дуже особливі завдяки присутності біля 30 вулканів!

Програма на 3 гастрономічні дні:

  День 1 

Зустріч в аеропорті Неаполя та заселення 

Гастрономічна прогулянка містом , якщо позволяє розклад вашого рейсу 


День 2

🍕 Майстер клас піцци в Неаполі , де піцца це культ , історія та гордість всієї країни.

 Неаполітанська піца взята під захист ЮНЕСКО з 2010 року! У вас буде унікальна можливість зробити її своїми руками разом із майстром піццайоло , а також познайомитися з самим колоритним містом в Італії де на протязі 3000 років історії змішалися люди, звуки, запахи, традиції, релігії , мови та багато іншого зі всього Середземномор'я.


День 3

🧀У всіх куточках світу мабуть знають італійський сир Моцареллу , але далеко не всім відомо , що цей сир виробляють тільки в регіоні Кампанія, тобто в околицях Неаполя.  Власне звідти свіжа буйволина  моцарелла попадає в самі різні країни світу. Відвідати виробництво моцарелли відкриє вам багато секретів , як наприклад те ,що моцареллу не можна зберігати в холодильнику ... І як тепер із цим жити?

 Треба їхати в Неаполь пробувати cправжню  моцареллу !

Але в цей день на нас чекає ще один дивовижний сюрприз - самий великий в світі королівський палац, який прийнято називати  "Італійський Версаль", хоча зрівнювати їх важко , адже місцевий палац в Казерті неймовірної краси та елегантності.

А далі нас чекають гори , італійські середньовічні села , вина, сири, трюфель та  казкові пейзажі під звуки дзвіночків стад кіз , овець та корів...

День 4

🍷 Що може бути смачніше ніж тарілка  пасти  під бокал  вина ? Мабуть тільки паста італійської сіньйори , яку вона власними руками готує для сім'ї в неділю на обід і після  служби в церкві класична італійська сім'я сідає за стіл .…

Маммамія зупиніть мене!

 Власне так , ви попали на обід до італійської сім'ї і нас чекає смачний та довгий сімейний обід .Звичайно нас чекає не просто обід ,а цілий урок італійської кухні!


День 5 

На жаль , пора спішити в аеропорт та прощатися до нових зустічей!


P.S. програму можна поповнити екскурсією в Помпеї та на Амальфітанскьке узбережжя.

Вартість з людини 630 євро

  від  4 до 8 учасників

Включено :

✅ 4 ночі в особливих сімейних готелях

сніданки та майстер класи 

транспорт

✅ гід

✅ вхідні білети в музеї